Dodaj bezpłatne ogłoszenie
już teraz!
Prowadzisz działalność?
Dodaj bezpłatną wizytówkę do naszego Katalogu Firm

Magazynier - Kierowca

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Rozładunek, załadunek i rozkładanie towarów,
  • Kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klienta,
  • Przygotowywanie paczek do wysyłki,
  • Utrzymanie porządku w magazynie,
  • Ewidencja opakowań eksport/import wymaganych w BDO,
  • Dbanie o porządek oraz stan techniczny urządzeń

Wymagania:

  • Znajomość wiedzy technicznej w stopniu podstawowym,
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku magazyniera,
  • Mile widziana znajomość branży spawalniczej lub metalowej,
  • Uprawnienia obsługi wózka widłowego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę,
  • Pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Marszal L. Ryszkowski sp.k. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Mikołaja Reja 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami RODO jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość do Ogłoszeniodawcy

W celu znalezienia interesującej Cię firmy skorzystaj z wyszukiwarki: